3 november 2019

Overwinning voor Thomas Derboven en verschillende podiumplaatsen op veldloop Bonheiden.

Zondag 3 november stond de eerste individuele cross op het programma te Bonheiden.  Talrijk waren we met onze club aanwezig. 

Emilio Matos Calderon en Nibe Bruers gingen van start bij de kangoeroe jongens en meisjes. 

Bij de benjamins meisjes van 2012 stonden 7, jawel u leest het goed, 7 atleten van onze club aan de start. Nie Serneels liep naar een mooie 2e plaats, Finne Theys werd 6e, Lize van Hoof 17e, Noor Driezen 19e, Nola Bruers 20e, Milla van Noten 22e en Fleur Janssens 29e.  

Bij de benjamins jongens 2012 liep Jurre Goossens ondanks een valpartij naar een 5e plaats en werd Thorben van Espen 20e. In de reeks benjamins jongens 2011 werd Alexander Draulans 12e en Lenn Rens 25e.

In de reeks pupillen meisjes 2009 finishte Lotte van Espen als 20e. Bij de pupillen jongens 2010 liep Christian Matos Calderon naar een 9e plaats, Door Serneels werd 10e en Lander De Smet 20e. Matthias Draulans werd 30e bij de pupillen jongens 2009.

Bij de miniemen meisjes 2007 liep Mila-Marie Buts knap naar een 2e plaats na een sterke wedstrijd. Even later finishte Jana Aerts als 9e.
In de miniemenreeks jongens 2007 liep Quinten De Smet naar een 2e plaats. Rune S' Jongers finishte vlak erna als 4e en Thibaut Vinck werd even later 15e.

Klara De Voeght werd bij de scholieren meisjes na een knappe eindsprint 3e ten koste van Nele van Hoof die hier 4e werd. Bij de scholieren jongens werd Lars Raeymaekers 13e. In dezelfde wedstrijd werd Jos Wijns 35e bij de Masters 50+

Kaat van Eynde werd bij de senioren dames 10e. In dezelfde wedstrijd werd Jente Raeymaekers bij de junioren 8e.

Sam Valgaeren werd bij de senioren heren knap 2e na een lange en eenzame wedstrijd.

Siebe philips wordt bij de junioren jongens 8e en Gerry Verhaert finisht even later als 10e master (35+)

Tenslotte liep Thomas Derboven naar de overwinning in de korte cross bij de senioren heren.


Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x