top of page

Overwinningen en ereplaatsen op de Neteloop te Hulshout
De eerste zondag van oktober is traditioneel de voorbereiding van het nieuwe crossseizoen met een jogging in eigen dorp tvv de parochiezaal. We stonden met een mooie groep aan de start en gingen naar huis met verschillende overwinningen en enkele mooie ereplaatsen.


Bij de jeugd konden we enkele nieuwe atleetjes aan het werk zien.


Bij de meisjes 2017 werd Leanne De Bie 4e in haar eerste wedstrijd voor de club.

In de reeks meisjes 2015-2016 finishte Emma van Hove 6e in haar eerste wedstrijd. Bij de jongens werd Nio Bruers 4e.


Nibe Bruers finishte bij de meisjes 2013-2014 als eerste voor Noor Delmé, Elise Joos liep naar een 5e plek en Kaat Delmé finishte als 9e over een afstand van 200m. Bij de jongens finishte Nolan Aresse als 11e.


Op de 500m waren 12 van de 21 atleten clubgenoten. (meisje en jongens samen) Bij de meisjes Was de top 6 voor onze club. Nie Serneels won voor Finne Theys (2e), Nola Bruers werd 3e, Inte Catteuw 4e, Lize van Hoof 5e en Noor Driezen 6e.

Bij de Jongens was de 2e plaats voor Jurre Goossens, Ruben Joos werd 3e, Lenn Rens 4e, Alexander Draulans 5e, Thorben van Espen 7e en Vic Schroven 11e.


Vervolgens gingen de wedstrijden over 3,5km, 7km, 10,5km en 14km van start, met ook hier enkele mooie knalprestaties.


Bij de heren 3,5km liep Siebe Philips van start tot finish aan de leiding en finishte in een tijd van 11min04sec. Lars Raeymaekers kwam iets later als 3e over de finish gelopen. Vervolgens finishte Jenne Sluyts 11e, Tibe Sluyts 12e, Koen Theys 16e, Door Serneels 19e, Thorben van Espen 23e, en Lenn Rens als 46e.

Bij de vrouwen bouwden we een mooie reeks op en was de top 8 voor onze club.

Liesbeth Monsecour won haar eerste wedstrijd na een lange inactiviteit. Vervolgens finishte Nie erneels 2e, Finne Theys 3e, Jente Raeymaekers, 4e, Lotte van Espen 5e, Lize van Hoof 6e, Inte Catteuw 7e en Nele Berckx 8e.


Vervolgens finishte Thomas Derboven op de 7km als eerste. Ronald Raeymaekers werd 16e en Helga Brugmans 22e, maar als 4e dame.


Alvast mooie prestaties om het seizoen te starten.


De volledige uitslag kan je vinden op www.neteloop.be


445 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page