top of page

Piste, Beachrun, BK weg, Gelrode

* Piste Herentals, Kessel-Lo, Lier

3 jongens van onze club liepen een wedstrijd op de piste.

Brent 's Jongers liep woensdagavond in Herentals voor de eerste keer een 1500m. Hij werd 10e in zijn reeks in een tijd van 5'01"63.

Broer Rune stond op zaterdag in Kessel-Lo aan de start van de Flanders Cup 'Meeting voor Mon'. Hij liep een 800m net boven zijn P.R., 2'00"65.

Thibaut Vinck liep op zondag een 800m op de Memorial Dirk De Busser te Lier. Hij won knap zijn reeks in een tijd van 2'15"79.


* Beachrun De Panne

Tijdens zijn vakantie aan zee pikte Lars Raeymaekers een wedstrijd mee, namelijk de Beachrun in De Panne. Deze 8km lange strandloop, die deel uitmaakt van het Loopcriterium van de Kust, loopt langs de vloedlijn en gaat richting Frankrijk, in het prachtige kader van zon, zee en strand. Zon was in deze herfstachtige omstandigheden niet echt aanwezig. De win en het zand maakten er een loodzware wedstrijd van. Lars eindigde op een 38e plaats, hij legde de 8km af in een tijd van 33'02".


* BK 10km op de weg

In Lokeren stond het BK 10km op de weg op het programma. Jan-Willem Verhaegen verdedigde hier onze clubkleuren. Hij liep een goede wedstrijd want hij liep een P.R. op die afstand, 39'26". Dat is een verbetering van zijn tijd met 38" en hij dook voor de eerste keer onder de 40'. In een heel sterk deelnemersveld eindigde hij op de 186e plaats.

* Stratenloop Gelrode

Enkele clubgenoten trokken naar het heuvelachtige parcours van Gelrode. Lenn Rens liep bij de jeugdreeks van 1km mee en hij werd knap 2e. Op de 2km eindigde Nancy Bastiaens als 3e dame en 20e in totaal in een tijd van 8'27". Lenn stond ook hier aan de start en eindigde 17e in een tijd van 8'07". Mama Ellen Laurens werd 47e en 11e vrouw in 10'20".


63 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page