Veldloop Balen, Murcia en Abu Dhabi
- Atletiekclub Hulshout

- 1 dag geleden
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 4 uur geleden
Veldloop Balen
Bij de kangoeroes nam Staf Daneels deel. Bij de benjamins Fran Buts en Marie Van Hove. Emma Van Hove werd 6e bij de 2e jaars pupillen en Lasse Bal 9e. Bij de 2e jaars miniemen werd Bruce Vereycken 5e en Niel Geens 7e. Nie Serneels werd 4e en Finne Theys 8e bij de kadetten meisjes. Arne Geens 14e bij de jongens. Ronald Raeymaekers werd 11e bij de masters 50+. Jos Wyns 16e. Jente Raeymaekers werd 2e bij de senioren dames.
Halve marathon Murcia
Nancy Bastiaens zocht dit weekend warmere oorden op om een halve marathon te lopen. Het was er zelfs net iets te warm voor haar. Ze eindigde op plaats 759 8e (+45) in 1u38'11".
Baloise Antwerp Park Miles
Senne Ceulemans liep een halve marathon te Antwerpen. Hij eindigde op plaats 624 in 1u54'28".
Triatlon Abu Dhabi
Pieter Heemeryck werd in zijn eerste halve triatlon van het jaar knap 4e. In de Challenge Sir Bani Yas (Abu Dhabi) streed hij na een goeie wedstrijd lang mee voor de podiumplaatsen. Tijdens het fietsen reden ze met een groepje fout,
Uitslag:
Verslag 3athlon.be




































Opmerkingen